To je REKU

 


Rengers Kunststoffe "ReKu" je nemecký výrobný podnik, ktorý založili v roku 1964 Josef a Gisela Rengers v D-49744 Geeste.


Materská spoločnosť v Geeste v Emslande sa nepretržite rozširovala a otvárala pobočky v arabských emirátoch (Sharjah), potom v Rossau (Nemecko) a tiež vo veľkom výrobnom závode v Trnave na Slovensku. Pod vedením Josefa Rengersa sa tu výrobky pre bazénový priemysel vyrábajú už vyše 25 rokov. Schody pre fóliové bazény, prefabrikované bazény, bazénové prvky a technologické šachty, ako aj špeciálne výrobky pre externé spoločnosti.

Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a technickým výhodám sa dve lokality Reku D-Geeste a SK-Trnava stali hlavnými dodávateľmi pre priemysel plaveckých bazénov. Spoločnosť RivieraPool®, ktorá je tiež členom skupiny Rengers, je tiež zásobovaná s výrobkami Reku z oboch miest.

REKU - Slovakia, so sídlom v Trnave, je so svojimi 80 zamestnancami významnou spoločnosťou v obore. Angažovaný tím si medzičasom vybudoval trvalú pozíciu v oblasti vysokokvalitných bazénov a príslušenstva k bazénom. Spoločnosť disponuje všetkými najmodernejšími technológiami a je členom pracovnej skupiny pre vystužené plasty AVK. V roku 2015 bola otvorená vlastná výstava pod holým nebom s výrobkami REKU Composite & Elements. Špecializovaným predajcom ako aj konečným zákazníkom je vždy k dispozícii angažovaný obchodný tím.

[Translate to slovak:]

Qualität ist unsere Zukunft


Wir nehmen unsere Qualitätsansprüche so ernst, wie Ihre. Deshalb arbeiten nur
gut ausgebildete Fachleute in unserem Unternehmen.


[Translate to slovak:]

Verantwortung dem Kunden gegenüber ist uns wichtig. Denn Sie investieren in Sicherheit und wir wollen nicht, dass Sie mit einem Kompromiss baden gehen. So schauen wir uns jedes Detail genau an, damit Sie vor Ort einen schnellen Einbau erleben mit Produkten, die gut durchdacht und detailliert sind. Schnellschüsse sind nicht unsere Sache. Wir gehören durch die Mitgliedschaft im AVK (Arbeitskreis verstärkte Kunststoffe) technisch und qualitativ zum Kreis der führenden Hersteller.

IN MEMORIAM

Guido Rengers
_________________

*17.06.1960    †28.03.2020

 

Guido Rengers

Ein fairer Partner, treu und pflichtbewusst.
Zielstrebig und stark, sein Wort galt.
Konsequent und weitsichtig.
Unermüdlich bis zum Ende.
„Kann nicht, gibt‘s nicht“
Nie geklagt – nie aufgegeben.
Wir vermissen Dich !

[Translate to slovak:]

"Go Green" - Unser Umweltschutz


Gerade in unserer Branche ist Nachhaltigkeit und Umweltschutz ein bedeutender Faktor.


[Translate to slovak:]

Wir filtern unsere Abluft und leiten Sie durch ein „Bio-Beet“, ein patentiertes Verfahren, in dem natürliche Bakterien die Abluft reinigen und zersetzen. Es wird schlechte Abluft aus der Produktion eingeleitet und auf biologische Weise in saubere „Waldluft“ verwandelt. Das verstehen wir unter aktivem Umweltschutz.